Гонорар групи залежить від кількох факторів:

  • тривалість виступу,
  • місто,
  • надання або ненадання обладнання.

Як правило вартість виступу варіюється від $ 500 до $ 1000.

Програма «45 хвилин»

До приїзду групи апаратура повинна бути встановлена і налаштована відповідно до акустики залу. Протягом всього саунд-чеку обов’язкова наявність компетентного звукорежисера або DJ

+ Бонус “Саксофоніст”

$500
1 вiддiлення
по 45 хвилин
Замовити

Програма «80 хвилин»

До приїзду групи апаратура повинна бути встановлена і налаштована відповідно до акустики залу. Протягом всього саунд-чеку обов’язкова наявність компетентного звукорежисера або DJ 

+ Бонус “Саксофоніст”

$800
2 вiддiлення
по 40 хвилин
Замовити

Програма «120 хвилин»

До приїзду групи апаратура повинна бути встановлена і налаштована відповідно до акустики залу. Протягом всього саунд-чеку обов’язкова наявність компетентного звукорежисера або DJ

+ Бонус “Саксофоніст”

$900
3 вiддiлення
по 40 хвилин
Замовити

Програма «160 хвилин»

До приїзду групи апаратура повинна бути встановлена і налаштована відповідно до акустики залу. Протягом всього саунд-чеку обов’язкова наявність компетентного звукорежисера або DJ

$1000
4 вiддiлення
по 30-40 хвилин
Замовити

Додатковi послуги «Виступ з бандурою»,
«Пiд клавiшу»

Ціна формується від конкретних завдань, кількості пісень, умов роботи і рівня заходу

цiна iндивiдуальна
Замовити

Виступ за межами України

Замовник сплачує колективу групи (2 людини) проїзд в обидві сторони, харчування, проживання, виконує весь технічний і побутовий райдер

вiд $1300
2 вiддiлення
по 40 хвилин
Замовити

Про ціну з нами завжди можна домовитися, адже всі ми люди,
тому НЕ СОРОМТЕСЯ, телефонуйте і запитуйте або вносьте свої пропозиції,
котрі спираються на Ваш бюджет і здоровий глузд.
Ми дуже демократично ставимося до тих клієнтів, які ''ну вже дуже хочуть нас запросити'', але щось не виходить.
Телефонуйте! Вийде 🙂

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ЗА ЦІНОЮ

Скільки це вартує?

Якщо вам цікаво, скільки ви можете витратити на музикантів, то це залежить від цілого ряду чинників. По-перше, ви повинні будете дізнатися який є склад групи, які весільні послуги входять у вартість, місце проведення банкету і інше. Всі ці деталі можуть вплинути на ціну за надання музичних послуг. Крім того, день тижня і час року вашого весілля можуть бути також враховані в фінансовому рівнянні.

У той час як існує багато факторів для коригування цін, слід очікувати вартість в  середньому десь між $ 200 до $ 1500 і вище. На нижньому кінці цінового діапазону ви можете отримати одного соліста вокаліста, караоке або DJ з малою кількістю музикантів (1-2 музиканта), в той час з іншого боку ви могли б отримати групу з більш насиченою музичною програмою та різноманітними номерами і репертуаром.

Варто також відзначити, що коли музиканти закінчують свою роботу (кінець свята) і ви не хочете нанести сильний стрес для гостей, ви завжди можете доплатити, щоб зберегти музичний порив. Ви повинні авансом обумовити це питання заздалегідь, щоб ви знали, на що очікувати. Це ціна, яку ви платите за годину (так група, яка грає десь за $ 800, щоб грати 2-3 сета весілля може попросити $ 100-200).

Таким чином, ви можете витратити в діапазоні від $ 200 до $ 1000 за весь вечір весілля (корпоративу) або погодинно від $ 100 до $ 200).

Порада експертів

Також, для визначення ціни можна орієнтуватися на розмір вашого весільного бюджету, де ви зрозумієте скільки доведеться витратити. Деякі експерти кажуть, що ціна на музики для весілля має бути однією десятою із загальних витрат для Вашого заходу. Це означає, що для бюджету у 200,000 грн. на весілля ви маєте виділити до 20,000 грн. на музики, а для 500,000 грн. весілля, ви можете витратити до 50,000 грн. на музичні розваги для ваших гостей.

Якщо гроші не варіант

Також майте на увазі, що при величезному бюджеті і можливостях, ви можете найняти національно визнану групу починаючи приблизно з 10,000 $. Або, ви можете навіть найняти зірку або міжнародну рок-групу, наприклад, Aerosmith, Пола Маккартні або Дженніфер Лопес за 1,000,000 $ і вище.

Вибiр бюджету

Варто також відзначити, що за умови невеликого бюджету, але ви наполягаєте на живій музиці, і ви не можете пожертвувати своєю мрією і піти в ва-банк. Замість цього, ви можете попросити сім’ю і друзів може, якщо вони знають якихось початківців музикантів і ще на стадії розкрутки («дешево і сердито»). В ідеалі, ви можете знайти соліста або DJ, який шукає роботу на весіллях, і готовий грати за кілька сотень.

Професіонали чи аматори

Це важлива відмінність, щоб замовити групу для вашого весілля, і це особливо важливо, щоб відповісти на питання, “Скільки коштує музикант на свято?”. Найпростіший спосіб відповісти – це розібратися: хто вони?

Професійні весільні музиканти живуть в музиці все життя, це їхня професія. Вони, ймовірно, виступають на 99% приватних заходів і може бути важко побачити вживу перед замовленням. Це підковані люди як в класичній, так і в естрадній музиці, які можуть дати потрібну пораду про сучасні тенденції європейського весілля. Вони знають які пісні співаються краще і частіше, а які треба забувати, адже не все, що хочеться завжди, доречно. Запам’ятайте, професіонали не можуть продавати свою працю дешево, вони вкладають в ціну свої багаторічні(15-17 років) освіту, досвід, участь у ТВ проектах, наряди, різнобічність, якість обладнання, тривалі репетиції та інше.

Хобі музиканти – не поганий вибір, і деякі з них досить хороші. Що визначає хобі групу? У тому, що вони, ймовірно, тільки зібралися в один колектив для роботи в ресторані або клубі. Протягом дня вони можуть бути бухгалтерами, юристами, будівельниками, крамарями і т.д., а не професійними музикантами. Стандарт музикальності сильно варіюється, і якщо хтось із колективу випадає за рівнем це спливе на сцені. Єдиним позитивним моментом є недорога грошова політика! Переконайтеся, що в них є з обладнання, а що може ви організуєте, якщо є така можливість.

Чому існує різниця між цінами різних музикантів на весіллі?

Як правило, ви сплачуєте більше за шанованих музикантів з високим рівнем досвіду, професіоналізму і хорошої якості обладнання. Також ціна буде залежати від міста в якому проходить торжество. Адже в Києві, Одесі чи Львові вартість послуг музикантів і співаків буде вище тому, що рівень життя там вищий. А якщо взяти 50 км далі від великих мегаполісів, то вартість знижується на 30-50%. Але знову ж таки, якщо музиканти, наприклад, з Василькова, їхатимуть до Києва, то будуть брати розцінки Києва.

Висновок!

Абсолютну відповідь на питання "Скільки коштує музикант на свято?"
практично неможливо дати - просто скажімо,
що самий середній колектив (5-6-ти годинна програма),
як правило, бере $ 600-1000 для весілля, скажімо в Києві.