Вартість послуги "саксофоніст на свято", весілля, фуршет, аперитив

Послуги, що входять до вартості:

 • СТИЛЬНА та ЯКІСНА музика !!!
 • Супровід свята (застілля, концертно-танцювальна програма)
 • Озвучування весільної церемонії, зізнань у любові, фуршет, презентації, виставки, аперитиви
 • Танцювальна програма швидких і повільних композицій (Lounge Music)
 • Для клубів та молодіжніх вечірок працюю в стилі “Клубняк”
 • Величезний репертуар
 • Транспорт (Київ)

Наявність апаратури
(за потребою)

 • Активна акустична система
  DYNACORD – 1 кВт
 • Мікшерний пульт Soundcraft EFX8
  (для оренди +100$)
 • Радіосистема – Sennheiser
  Мікрофон – DPA 4099 (завжди з артистом)
1 година - $200
2 години - $300

*Ціна може бути нижчою за умови нетривалого виступу

Замовити

Якщо у Вас виникли додаткові питання,
будь ласка, не соромтеся звертайтеся за тел. +38 (093) 744 0475

 • Lily was here
 • Candy Dufler - Don't Go
 • Алексей Чумаков - Не забывай меня
 • Полина Гагарина/Виктор Цой - Кукушка
 • Филипп Киркоров - Цвет настроения синий
 • Lounge music mix 2018 on Flute (cover by AlexMusic)
 • No Roots / Alice Merton - (alto saxophone cover by AlexMusic)
 • Саксофонист на праздник Киев, Саксофонист на свадьбу Львов, Ведущий, Саксофон

Вам потрібен саксофоніст на свято? Тоді Ви потрапили на правильний сайт! Я позиціоную себе як саксофоніст групи «Chocolate-music». Виступаю як в складі групи, так і як сольний виконавець. Вашій увазі пропоную живий звук саксофона і флейти

Саксофоніст на корпоратив — це, в певному сенсі, рідкість. По-перше, тому, що саксофоністи зустрічаються набагато рідше в порівнянні з музикантами, які володіють більш класичними і консервативними видами інструментів, а по-друге, тому що жива музика на заходах, в принципі, – рідкість. Крім того, саксофоніст на свято – це ознака хорошого тону, доброго смаку і уваги по відношенню до гостей. Саксофоніст – одна з центральних фігур на святі, так як саме він буде створювати тон і настрій урочистості (жива музика). Крім того, саксофоніст на свято наврядчи  залишить байдужим кожного Вашого гостя – виконавець в силах зробити з Вашого свята справжню феєрію або внести в захід сувору ноту.

Якщо Вам потрібен саксофоніст на весілля вибирайте виконавця наступним чином:

Музичний супровід Вашого свята під саксофон обов’язково повинен мати значний досвід аналогічної роботи, тільки в цьому випадку виконавець зможе врахувати всі нюанси і зробити бездоганне враження.

Крім того, виконавець повинен мати у своєму розпорядженні широку репертуарну програму. Не обов’язкова, але все-таки важлива умова – позитивний настрій виконавця. До речі кажучи, саксофоніст на банкет, весілля, корпоратив, ювілей – це виконавець не тільки на весільні, ювілейні, корпоративні заходи, але також на виставки, вечірки, презентації, дефіле та інші заходи – джазовий супровід є доречним на будь-яких серйозних, ділових або модних заходах, а класична і романтична музика у виконанні саксофона додасть вечору особливу ліричну нотку.

Виступаю в Києві, Одесі, Львові, а також по всій Україні та Європі.

Додайте родзинку на ваше СВЯТО !!!

Поширені запитання:

Чому я повинен замовити саксофоніста на весілля?

Ми вважаємо, що ваше весілля є унікальною подією вашого життя. Завжди виступаємо на висококваліфікованому, професійному рівні. Ми – музиканти, які відповідають вашим суворим критеріям і знаємо, що від нас очікується. Дарувати якісний продукт – це кредо нашого життя і завжди, де б ми не були, ми пишаємося, що ми кращі музиканти. Ми також вважаємо, що саксофон дозволяє дати більш “невимушений”, невеликий і “смачний” бюджет як альтернатива гучної і стандартної музики, який призначений, для забарвлення свята, а не “задушити” музикою.

Чому я повинен замовити вашого саксофоніста, а не якогось іншого?

Ми використовуємо тільки кращих фахівців і знаємо, що наш саксофоніст буде вчасно, з використанням самого якісного обладнання (яке повністю перевірено і застраховано). Будь ласка, зверніть увагу, що трапиться, якщо якийсь музикант забув про вас, або просто банально не з’явився? Що станеться, якщо саксофоніст, якого ви бачили є чудовим музикантом, але жахливо організований і забуває про Вашу дату? Замовивши нашого саксофоніста на весілля ви можете бути впевнені, що всі розумні гарантії будуть враховані і переконайтеся, що ваше весілля пройде зі смаком і «на Ура»!

Чи можу я бути впевнений в замовленні саксофоніста по запису?

Ми постаралися, щоб продемонструвати нашого саксофоніста від професійного кліпу до живого LIVE виступу, щоб кожен побачив багатогранність. Тим не менш, ви можете бути впевнені, що наш саксофоніст виступає тільки наживо і підкорить в саме серце. Якщо вам хочеться почути якийсь певний стиль – це не проблема, граємо від лаунжу до клубної музики.

Я хотів би, щоб саксофоніст грав під час першого танцю, це може бути зроблено?

Звичайно! У нас маса варіантів музичних творів на цю тематику. Адже мати живого саксофоніста на весіллі – це ознака весілля гідного рівня. І обов’язково для вас прозвучать усі найяскравіші хіти, починаючи від Candy dulfer – Llily was here до Feelings або «Довга дорога в дюни». Зв’яжіться з нами для більш докладної інформації. Найчастіше виступаємо (дорога до місця виступу – безкоштовно).