ТЕХНІЧНИЙ РАЙДЕР:

Звукопідсилююче обладнання (колонки), фірма Dynacord, ElectroVoice, JBL в залежності від розміру майданчика, де буде проводитися виступ, але не менше 1,5 кВт на кожні 50 осіб. Вокал обов’язково повинен розташовуватися між звуковими порталами, перебуваючи за ними.

Від моменту проведення саунд-чека і до закінчення виступу групи Chocolate music, розміщення музикантів не повинно змінювати локацію.

Електроживлення ~220 V.

Дроти: 2  XLR (для мікрофонів), 2 стерео-пари mini Jack (2хPlayback).

Мікшерний пульт з процесором (обробками звуку)  3+2 каналів

Моніторинг – 2 на сцені (або 2 системи IEM Sennheiser IEM300G2 –  IEM300G3(навушники свої).

2 мікрофонні (ПРЯМІ – не “журавель”) стійки, 1 стійка для планшета і 1 для ноутбука.

Якщо температура на сцені нижче +15 °С, вона повинна обігріватися по всій площі, на якій розміщені музиканти.

Якщо монтажем звуку не займається група Chocolate music, то до приїзду групи апаратура повинна бути встановлена і відбудована у відповідності з акустикою залу. Нам необхідна репетиція (саунд чек): не менше 20 хвилин, максимально близько за часом до початку виступу. Протягом всього саунд-чека та виступу ОБОВ’ЯЗКОВА НАЯВНІСТЬ ЗВУКОРЕЖИСЕРА (DJ). Для уточнення телефонуйте +380937440475.

 

Побутовий райдер для Києва:

Окрема обігріваєма і чиста гримерна або кімната.

Наявність негазованої води (2л), чаю/кави, фуршетних або холодних закусок. Якщо музиканти знаходяться на заході понад 4 години – забезпечення групи повноцінним харчуванням (гарячі страви).

 

Гастрольний побутовий райдер:

Оплата трансферу (з Києва): до 800 км – на особистому автомобілі групи;  800-1000 км.  – потягом (3 місця);  понад 1200 км-авіапереліт (2 людини / економ клас).  Зустріч в аеропорту / вокзалі і всі поїздки (в готель, на концертний майданчик і т.д.) здійснюються на комфортному автомобілі з порожнім багажником.  Якщо група знаходиться в місті весь день або не встигає на нічний потяг / рейс, тоді необхідно проживання в готелі рівня 3 * і вище (1 двомісний).  Забезпечення триразовим харчуванням (обговорюються з представником від групи) або надання добових з розрахунку ($40 в інших країнах) на людину в день.  При неможливості забезпечити побутовий райдер відповідно до даних вимог, замовник зобов’язаний заздалегідь узгодити будь-які передбачувані зміни з контактною особою групи.