CHOCOLATE MUSIC
JULIA&ALEX BOROZNENKO
Привіт усім!
Давайте знайомитись. Ми – Юлія та Олексій.
В приватному житті – сім’я Борозненко, на сцені – група Chocolate MusicChocolate Music.
Останні двадцять років ми були настільки пов’язані з музикою, що це стало стилем та сенсом життя. Кожен день – це просто музика. Те, що ми завжди робимо і це ніколи не набридає.
Ми граємо pop, rock, jazz, funk, folk і ще багато інших музичних жанрів, назви яких можна перекласти за допомогою словника чи просто розшукати в Google. Але більше за все нам подобається імпровізувати, поєднюваті стилі та створювати з впізнаваних відомих композицій щось своє – унікальне, живе та неповторне. І обов’язково, щоб з приємним післясмаком.
В нашій маленькій банді, Юлія — душа, вокал, бандура і насолода для очей. Олексію дісталась роль саксофоніста, приємна в усіх відносинах. А ще – аранжування, клавіші, чоловічий вокал та інші музичні дрібничкі.
Далі за сценарієм аристи зазвичай пишуть про те які вони молодці, яка їх кавер группа найкраща (і особливо солістка, якщо дивитись знизу та трохи збоку). Ми вирішили так не робити і просто написати про себе: які ми люди, про що мріємо, чим живемо і, головне, про музику в нашому житті. Тому що на свята завжди приємніше запрошувати живих людей, з ким є про що поговорити і про кого відомо багато цікавого. (Ми, у всякому разі, на свої свята воліємо кликати саме живих людей, щоб приходили зі своїми емоціями, достоїнствами і недоліками. І з тортом — а як же!).
signaturesignature
Бiографiя
ВЕСІЛЛЯ І СВЯТА
АГЕНТСТВАМ
Ми з великою повагою ставимося до роботи івент-агентств, тому що знаємо, як приємно, але складно, клопітно і нервово робити свято, яке сподобається всім.
За більш ніж сім років роботи на професійній сцені, ми досконало вивчили всі нюанси організації та проведення найрізноманітніших івентів — від галасливих весіль та корпоративів до камерних сімейних урочистостей – і потреб івент-агенцій, які організовують ці події.
Ми бачимо у співробітниках агентств своїх колег, своїх, нехай на вечір, товаришів — і прагнемо стати з ними єдиною командою, яка працює на загальний результат.
Саме тому, в роботі з партнерами, ми дотримуємося простих, перевірених часом принципів:

МИ ВІДПОВІДАЛЬНО І ПРОФЕСІЙНО ГОТУЄМОСЬ ДО БУДЬ-ЯКОЇ ПОДІЇ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ЙОГО МАСШТАБУ І РОЗМІРУ НАШОГО ГОНОРАРУ.

Представник агентства завжди може бути впевнений, що музичний супровід свята (весілля) буде організовано на високому рівні, і завжди може розраховувати на нашу підтримку і допомогу в нештатних ситуаціях.

ВСЕ, ЩО МИ РОБИМО, МИ РОБИМО ЯКІСНО.

Незалежно від погоди, дорожніх заторів, часу доби і положення планет, ми завжди прибуваємо на свято вчасно і віддаємося роботі на всі 100%.

Весільний координатор може зосередитися на організації зустрічі гостей, кейтерінг та інші питання – святковий концерт, музичні конкурси і весела балаканина з глядачами пройдуть саме так, як було заплановано: без нагадувань, накладок і несподіванок.

Щоразу, готуючись до нового заходу, ми ретельно продумуємо всі нюанси, щоб впевнено почувати себе в будь-якій ситуації. Ми імпровізуємо і жартуємо, граємо, співаємо, танцюємо і спілкуємося з гостями, ні на хвилину не забуваючи про те, яка наша роль і мета на кожному конкретному святі.

МИ ВМІЄМО ПРАЦЮВАТИ В КОМАНДІ,

розуміючи потребу агентства в ті чи інші періоди підготовки та проведення заходу. Наше завдання – зробити роботу організаторів весіль більш комфортною та ефективною, взяти на себе частину турбот з організації івенту і допомогти їм зробити це свято приємним для всіх.

МИ МАЄМО В СВОЄМУ РОЗПОРЯДЖЕННІ ВЛАСНЕ МУЗИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ, СВІТЛОТЕХНІКУ І КОСТЮМИ,

щоб «під ключ» забезпечити музичний супровід самого високого рівня для подій 70-100 персон. Працюючи з нами, івент-менеджер немає потреби витрачати час і гроші на оренду зайвих технічних засобів і реквізиту, їх доставку та обслуговування на заході.

МИ ВРАХОВУЄМО КОМЕРЦІЙНІ ІНТЕРЕСИ АГЕНТСТВА:

Приймаючи рішення про роботу з івент-агентством, ми розуміємо його зацікавленість в отриманні прибутку і завжди готові індивідуально обговорювати комерційні умови партнерства, привабливі для агентства і його клієнтів.

НАЯВНІСТЬ РІЗНОПЛАНОВИХ

ОБРАЗІВ (ОДЯГУ)

ВАШ ДЕНЬ
МОЛОДЯТАМ

В ЯКИХ МУЗИЧНИХ СТИЛЯХ ВИ ГРАЄТЕ?

Великий репертуар зарубіжної естради, українська і російська поп музика, УНІКАЛЬНІ авторські ремікси, модні музичні новинки, такі як Funk & Soul, Lounge, Light Pop music, Deep House, Pop House, Club, а також інструментальна музика.

ВИ ПРОПОНУЄТЕ ЖИВУ МУЗИКУ ЧИ СТУДІЙНІ ЗАПИСИ?

У нас є відео зразки наших виступів на сайті зняті в режимі реального виступу (LIVE), також можна послухати наші аудіо роботи на світовому аудіо порталі SoundCloud.

ВИ ЗАВЖДИ ПРАЦЮЄТЕ З ВЕДУЧИМ?

Звичайно, частіше наші виступи проходять разом з ведучим або як деякі називають – тамадою, але це не означає, що ми не можемо без нього впоратися.  Невеликі весілля або ювілеї можуть бути прикрашені тільки живою музикою під звуки душевного вокалу і саксофона.  З недавнього часу практикуємо новий формат виступів «Lounge» під звуки клавішних, де звучать кавери відомих пісень в концертному (живому на 100%) виступі.  Також ми сприяємо ведення свята комусь із гостей, якщо це буде потрібно.  Адже в більшості випадків на весіллі є такий активний і веселий гість, який ” дасть жару ” будь-якій компанії.  Але якщо потрібні рекомендації ведучого, ми їх даємо.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ЗВИЧАЙНО ПОТРІБНО ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ АПАРАТУРИ?

Зазвичай звукове обладнання ставить DJ або звукотехніки.  Але якщо питанням організації звуку займаємося ми, то це від 40 до 50 хвилин.

СКІЛЬКИ ГОДИН ТРИВАЄ ВЕСІЛЛЯ АБО КОРПОРАТИВ?

Так і хочеться сказати: “Гуляємо до ранку!”.  Але для ефективного і яскравого свята досить близько 6-8 годин.  Більшість весіль складаються з: фуршету, банкет і розважальна програма і так звана «фінальна дискотека».  Найчастіше вечір групі віглядає наступним чином: 1-2 години соло саксофона або просто лаунж музика для першої частини свята, потім 4-5 годин – жива танцювальна музика з конкурсною програмою конкурсній заходи, останні 40 хв – дискотека, вільний формат відпочинку. (Весілля чи корпоратив – 2-4 танцювальних блока по 40 хвилин).

СКІЛЬКИ ПЕРЕРВ ВИ РОБИТЕ?

Протягом усього вечора, ми беремо 2-3 перерви.  Як правило, вони переплітаються з подачею страв і конкурсною програмою ведучого, заздалегідь їм складеного сценарію весілля або ювілею.

У ВАС Є БРОНЮВАННЯ ДАТИ?

Так. Після отримання передоплати ( від $200).

ЧИ ГОТОВІ ВИ ЗАПРОПОНУВАТИ СПИСОК ПІСЕНЬ (PLAYLIST), ЯКІ БУДУТЬ ВИКОНАНІ НА СВЯТІ?

Так, але частіше ми пропонуємо подивитися весь наш репертуар з якого можна вибрати композиції які б Ви хотіли почути на своєму святі (весілля), особливо – для першого танцю. Завжди виступаємо «наживо» , але можемо програти Вашу улюблену композицію з будь-якого аудіо джерела (флешка, телефон)

СКІЛЬКИ МІСЦЯ ПОТРІБНО ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ?

Ми можемо (і повинні!) вписуватися в дуже невеликих приміщеннях, якщо це необхідно. Площа 3×4м є кращою і максимально естетичною.

ЧИ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЕ ВИ МУЗИЧНИЙ СУПРОВІД ПРОГРАМИ ВЕДУЧОГО?

Відповідь дуже проста – Ні, це робота DJ або звукорежисера.

ЯКЕ СПЕЦІАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЯКЩО ТАКЕ Є, ПРОПОНУЄТЬСЯ ДО ВАШИХ ПОСЛУГ, НАПРИКЛАД, ДИМ-МАШИНА АБО ОСВІТЛЕННЯ?

Ми можемо привести (за домовленністю) освітлення, в яке входять PAR прожектори, LED голови, дим машина. Наше освітлення покликане підкреслити настрій свята, а не заслепить наших гостей. Одним словом, буде акуратно і красиво.

ЯК ВИ ПІДТРИМУЄТЕ ГОСТЕЙ, ТАНЦЮЮЧИХ ПРОТЯГОМ ТРИВАЛОГО ЧАСУ?

Гарне питання, але якщо гості вийшли на танцпол — то це наше завдання номер один, адже навіщо тоді наймати музикантів і співаків на весілля (корпоратив). Ми провели велику кількість весіль, днів народження, банкетів, корпоративів і тому у нас сформувалося гарне почуття про те, яку пісню заспівати, щоб підняти людей до танців. Після того як гості «пустилися в танок» кожна наступна композиція змінюється іншою, таким чином немає так званого «мертвого повітря» між піснями, поступово створюючи енергію від однієї пісні до іншої.

В ЯКИХ МІСТАХ ВИ ПРАЦЮЄТЕ?

Частіше музиканти групи виступають на весіллі в Києві, Львові, Одесі. Але ми завжди готові вирушити до Вас в мандрівку по Україні чи закордон.

Оригінальний, різноманітний вокальний і інструментальний репертуар. За вашим бажанням прозвучать улюблені композиції (за попередніми заявками)
Високий професійний рівень
Пунктуальність і професійна
організація роботи
Вміння працювати в різних форматах
(фонова музика чи Lounge, дискотека,
концертні виступи)
Гнучкі умови наявності
звукової та світлової апаратури
Можливість особистих зустрічей і обговорення
умов нашої роботи (або Skype)
Гарантована обов’язкова домовленість у відносинах з кожним клієнтом: бронювання дати заходу і укладання договору
Завчасне прибуття колективу
 • super-svad'ba-alekseja-i-aliny-19.08.2017-v-restorane-imperija-kiev-ukraina
  ВЕСІЛЛЯ ОЛЕКСІЯ ТА АЛІНИ 19.08.2017 В РЕСТОРАНІ ІМПЕРІЯ. КИЇВ. УКРАЇНА.
 • mega-svad'ba!-chehija-i-ukraina-v-lice-riharda-i-marty-stali-odnoj-sem'ej-ivano-frankovsk-29-07-2017
  МЕГА ВЕСІЛЛЯ! ЧЕХІЯ ТА УКРАЇНА В ОСОБІ РІХАРДА І МАРТИ ОБ'ЄДНАЛИСЯ В ОДНУ СІМ'Ю. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК. 29.07.2017.
 • svad'ba-vlada-i-mariny-v-restorane-krakov-10-10-2015-kiev
  ВЕСІЛЛЯ ВЛАДА І МАРИНИ В РЕСТОРАНІ "КРАКІВ" (КИЇВ) 10.10.2015
 • pervyj-tanec-ally-i-valerija-pod-zvuki-saksofona-v-kompanii-chocolate-music-v-restorane-sobi-club-01-10-2016-g-vyshgorod-Ukraina
  ПЕРШИЙ ТАНЕЦЬ АЛЛИ І ВАЛЕРІЯ ПІД ЗВУКИ САКСОФОНА В КОМПАНІЇ З CHOCOLATE MUSIC В РЕСТОРАНІ "SOBI CLUB" 01.10.2016. М.ВИШГОРОД. УКРАЇНА.
 • pervyj-tanec-na-svad'be-evgenija-i-mariny-v-restorane-stop-24-03-2015-kiev
  ПЕРШИЙ ТАНЕЦЬ НА ВЕСІЛЛІ ЕВГЕНА І МАРИНИ В РЕСТОРАНІ "STOP" (КИЇВ) 24.03.2015
 • sovmestnoe-shou-s-barmenami-na-svad'be-v-restorane-sofievskij-posad-16-12-2016
  СПІЛЬНЕ ШОУ З БАРМЕНОМ НА ВЕСІЛЛІ У РЕСТОРАНІ "СОФІЇВСЬКИЙ ПОСАД" 16.12.2016
 • tanceval'naja-pauza-na-svad'be-valerii-i-jana-v-restorane-orly-park-03-09-2016-kiev
  ТАНЦЮВАЛЬНА ПАУЗА НА ВЕСІЛЛІ ВАЛЕРІЇ І ЯНА В РЕСТОРАНІ "ORLY PARK" 3.09.2016 (КИЇВ)
 • super-svad'ba-mariny-i-maksima-rybalko-v-zagorodnom-restorane-x.o.exclusive-Kiev-09-10-2016
  ЧУДОВЕ ВЕСІЛЛЯ МАРИНИ І МАКСИМА РИБАЛКО. ЗАМІСЬКИЙ РЕСТОРАН X.O.EXCLUSIVE. КИЇВ. 09.10.2016р.
 • l'vіs'ke-vesіllja-tarasa-і-zorjanki-projshlo-veselo-energіjno-prosto-super-vesjolaja-krasivaja-svad'ba-tarasa-i-zorjany-vo-l'vove-04-02-2017
  ЛЬВІВСЬКЕ ВЕСІЛЛЯ ТАРАСА І ЗОРЯНКИ ПРОЙШЛИ ВЕСЕЛО, ЕНЕРГІЙНО, НУ ПРОСТО СУПЕР !!! ВЕСЕЛЕ, ЕНЕРГІЙНЕ, ГАРНЕ ВЕСІЛЛЯ ТАРАСА І ЗОРЯНИ У ЛЬВОВІ. 04.02.2017.
 • sovmestnoe-foto-s-zhenihom-i-nevestoj-na-svad'be-15-08-2015-v-restorane-traktir-na-pushkinskoj-zhitomir
  СПІЛЬНЕ ФОТО З НАРЕЧЕНИМ І НАРЕЧЕНОЮ НА ВЕСІЛЛІ 15.08.2015 В РЕСТОРАНІ "ТРАКТИР НА ПУШКІНСЬКІЙ" (М.ЖИТОМИР)

CHOCOLATE MUSIC

ВIДЕО
ЗАПРОСИТИ
 • Lionel Richie - "Hello" - cover by Julia Boroznenko
 • Zhivoe-ispolnenie-na-raznyh-instrumentah-pesen-v-soprovozhdenii-obvorozhitel'nogo-vokala-na-festevale-Just-Love-Fest-2017+
  СУЧАСНА ТАНЦЮВАЛЬНА ВЕСІЛЬНА МУЗИКА У ВИКОНАННІ КАВЕР ГРУПИ CHOCOLATE MUSIC
 • julija-boroznenko-ispolnjaet-kaver-skrjabin-spi-sobi-sama-golos-krainy-7-sezon-2017
  ЮЛІЯ БОРОЗНЕНКО ВИКОНУЄ КАВЕР ГУРТУ СКРЯБІН "СПИ СОБІ САМА". ГОЛОС КРАЇНИ. 7 СЕЗОН. 2017
 • original'nye-aranzhirovki-svadebnoj-muzyki-v-ispolnenii-gruppy-Chocolate-music
  ОРИГІНАЛЬНІ АРАНЖУВАННЯ ВЕСІЛЬНОЇ МУЗИКИ У ВИКОНАННІ КАВЕР ГРУПИ CHOCOLATE MUSIC
 • ГРУПА "CHOCOLATE". CLUB MUSIC. 2017

КОНТАКТИ

Ваше ім'я *

Ваш Email *

Ваше повідомлення