CHOCOLATE MUSIC
JULIA&ALEX BOROZNENKO
Привіт усім!
Давайте знайомитись. Ми – Юлія та Олексій.
В приватному житті – сім’я Борозненко, на сцені – кавер група ChocolateChocolate.
Останні двадцять років ми були настільки пов’язані з музикою, що це стало стилем та сенсом життя. Кожен день – це просто музика. Те, що ми завжди робимо і це ніколи не набридає.
Ми граємо pop, rock, jazz, funk, folk і ще багато інших музичних жанрів, назви яких можна перекласти за допомогою словника чи просто розшукати в Google. Але більше за все нам подобається імпровізувати, поєднюваті стилі та створювати з впізнаваних відомих композицій щось своє – унікальне, живе та неповторне. І обов’язково, щоб з приємним післясмаком.
В нашій маленькій банді, Юлія — душа, вокал, бандура і насолода для очей. Олексію дісталась роль саксофоніста, приємна в усіх відносинах. А ще – аранжування, клавіші, чоловічий вокал та інші музичні дрібничкі. З 2018 почали виступати в складі “кавер бенд” співпрацюючи з кращими музикантами України – Дмитро Жолудь (гітара), Михайло Чирко (бас гітара) та Всеволод Готчієв (ударні).
Далі за сценарієм аристи зазвичай пишуть про те які вони молодці, яка їх кавер группа найкраща (і особливо солістка, якщо дивитись знизу та трохи збоку). Ми вирішили так не робити і просто написати про себе: які ми люди, про що мріємо, чим живемо і, головне, про музику в нашому житті. Тому що на свята завжди приємніше запрошувати живих людей, з ким є про що поговорити і про кого відомо багато цікавого. (Ми, у всякому разі, на свої свята воліємо кликати саме живих людей, щоб приходили зі своїми емоціями, достоїнствами і недоліками. І з тортом — а як же!).
signaturesignature
Бiографiя
ВЕСІЛЛЯ І СВЯТА
АГЕНТСТВАМ
Ми з великою повагою ставимося до роботи івент-агентств, тому що знаємо, як приємно, але складно, клопітно і нервово робити свято, яке сподобається всім.
За більш ніж вісім років роботи на професійній сцені, ми досконало вивчили всі нюанси організації та проведення найрізноманітніших івентів — від галасливих весіль та корпоративів до камерних сімейних урочистостей – і потреб івент-агенцій, які організовують ці події.
Ми бачимо у співробітниках агентств своїх колег, своїх, нехай на вечір, товаришів — і прагнемо стати з ними єдиною командою, яка працює на загальний результат.
Саме тому, в роботі з партнерами, ми дотримуємося простих, перевірених часом принципів:

МИ ВІДПОВІДАЛЬНО І ПРОФЕСІЙНО ГОТУЄМОСЬ ДО БУДЬ-ЯКОЇ ПОДІЇ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ЙОГО МАСШТАБУ І РОЗМІРУ НАШОГО ГОНОРАРУ.

Представник агентства завжди може бути впевнений, що музичний супровід свята (весілля) буде організовано на високому рівні, і завжди може розраховувати на нашу підтримку і допомогу в нештатних ситуаціях.

ВСЕ, ЩО МИ РОБИМО, МИ РОБИМО ЯКІСНО.

Незалежно від погоди, дорожніх заторів, часу доби і положення планет, кавер група завжди прибуває на свято вчасно і віддаємося роботі на всі 100%.

Весільний координатор може зосередитися на організації зустрічі гостей, кейтерінг та інші питання – святковий концерт кавер бенду, музичні конкурси і весела балаканина з глядачами пройдуть саме так, як було заплановано: без нагадувань, накладок і несподіванок.

Щоразу, готуючись до нового заходу, ми ретельно продумуємо всі нюанси, щоб впевнено почувати себе в будь-якій ситуації. Ми імпровізуємо і жартуємо, граємо, співаємо, танцюємо і спілкуємося з гостями, ні на хвилину не забуваючи про те, яка наша роль і мета на кожному конкретному святі.

МИ ВМІЄМО ПРАЦЮВАТИ В КОМАНДІ,

розуміючи потребу агентства в ті чи інші періоди підготовки та проведення заходу. Наше завдання – зробити роботу організаторів весіль більш комфортною та ефективною, взяти на себе частину турбот з організації івенту і допомогти їм зробити це свято приємним для всіх.

МИ МАЄМО В СВОЄМУ РОЗПОРЯДЖЕННІ ВЛАСНЕ МУЗИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ, СВІТЛОТЕХНІКУ І КОСТЮМИ,

щоб «під ключ» забезпечити музичний супровід самого високого рівня для подій 20-100 персон. Працюючи з нами, івент-менеджер немає потреби витрачати час  на організацію оренди зайвих технічних засобів і реквізиту для кавер бенду, їх доставку та обслуговування на заході.

МИ ВРАХОВУЄМО КОМЕРЦІЙНІ ІНТЕРЕСИ АГЕНТСТВА:

Приймаючи рішення про роботу з івент-агентством, ми розуміємо його зацікавленість в отриманні прибутку і завжди готові індивідуально обговорювати комерційні умови партнерства, привабливі для агентства і його клієнтів.

НАЯВНІСТЬ РІЗНОПЛАНОВИХ

ОБРАЗІВ (ОДЯГУ)

ВАШ ДЕНЬ
МОЛОДЯТАМ

В ЯКИХ МУЗИЧНИХ СТИЛЯХ ВИ ГРАЄТЕ?

Великий репертуар зарубіжної естради, українська і російська поп музика, УНІКАЛЬНІ авторські ремікси кавер групи, модні музичні новинки, такі як Funk & Soul, Lounge, Light Pop music, Deep House, Pop House, Club, а також інструментальна музика в складі кавер бенду.

ВИ ПРОПОНУЄТЕ ЖИВУ МУЗИКУ ЧИ СТУДІЙНІ ЗАПИСИ?

У нас є відео зразки виступів кавер бенду на сайті зняті в режимі реального виступу (LIVE), також можна послухати наші аудіо роботи на світовому аудіо порталі SoundCloud.

ВИ ЗАВЖДИ ПРАЦЮЄТЕ З ВЕДУЧИМ?

Звичайно, частіше виступи кавер групи проходять разом з ведучим або як деякі називають – тамадою, але це не означає, що ми не можемо без нього впоратися.  Невеликі весілля або ювілеї можуть бути прикрашені тільки живою музикою під звуки душевного вокалу і саксофона.  З недавнього часу практикуємо новий формат виступів «Lounge» під звуки клавішних, де звучать кавери відомих пісень в концертному (живому на 100%) виступі. Але справжній драйв – це виступи в складі “кавер бенду”. Також ми сприяємо ведення свята комусь із гостей, якщо це буде потрібно.  Адже в більшості випадків на весіллі є такий активний і веселий гість, який ” дасть жару ” будь-якій компанії.  Але якщо потрібні рекомендації ведучого, ми їх даємо.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ЗВИЧАЙНО ПОТРІБНО ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ АПАРАТУРИ?

Зазвичай звукове обладнання ставить DJ або звукотехніки.  Але якщо питанням організації звуку займаємося ми, то це від 40 до 50 хвилин для дуету та від 2х годин для кавер бенду.

СКІЛЬКИ ГОДИН ТРИВАЄ ВЕСІЛЛЯ АБО КОРПОРАТИВ?

Так і хочеться сказати: “Гуляємо до ранку!”.  Але для ефективного і яскравого свята досить близько 6-8 годин.  Більшість весіль складаються з: фуршету, банкет і розважальна програма і так звана «фінальна дискотека».  Найчастіше вечір групи виглядає наступним чином: 30 хвилин соло саксофона або просто лаунж музика для першої частини свята, потім 4-5 годин – жива танцювальна музика кавер групи з конкурсною програмою конкурсній заходи, останні 40 хв – дискотека під кавер бенд, вільний формат відпочинку. (Весілля чи корпоратив – 2-4 танцювальних блока по 40 хвилин).

СКІЛЬКИ ПЕРЕРВ ВИ РОБИТЕ?

Протягом усього вечора, ми беремо 1-2 перерви.  Як правило, вони переплітаються з подачею страв і конкурсною програмою ведучого, заздалегідь їм складеного сценарію весілля або ювілею.

У ВАС Є БРОНЮВАННЯ ДАТИ?

Так. Після отримання передоплати в 50%.

ЧИ ГОТОВІ ВИ ЗАПРОПОНУВАТИ СПИСОК ПІСЕНЬ (PLAYLIST), ЯКІ БУДУТЬ ВИКОНАНІ НА СВЯТІ?

Так, але частіше ми пропонуємо подивитися весь репертуар кавер групи Києва з якого можна вибрати композиції які б Ви хотіли почути на своєму святі (весілля), особливо – для першого танцю. Завжди виступаємо «наживо» , але можемо програти Вашу улюблену композицію з будь-якого аудіо джерела (флешка, телефон)

СКІЛЬКИ МІСЦЯ ПОТРІБНО ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ?

Ми можемо (і повинні!) вписуватися в дуже невеликих приміщеннях, якщо це необхідно. Площа 3×4м для дуету і від 4х5м для кавер бенду є кращою і максимально естетичною.

ЧИ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЕ ВИ МУЗИЧНИЙ СУПРОВІД ПРОГРАМИ ВЕДУЧОГО?

Відповідь дуже проста – Ні, це робота DJ або звукорежисера.

ЯКЕ СПЕЦІАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЯКЩО ТАКЕ Є, ПРОПОНУЄТЬСЯ ДО ВАШИХ ПОСЛУГ, НАПРИКЛАД, ДИМ-МАШИНА АБО ОСВІТЛЕННЯ?

Ми можемо привести (за домовленністю) освітлення, в яке входять PAR прожектори, LED голови, дим машина. Наше освітлення покликане підкреслити настрій свята, а не заслепить наших гостей. Одним словом, буде акуратно і красиво.

ЯК ВИ ПІДТРИМУЄТЕ ГОСТЕЙ, ТАНЦЮЮЧИХ ПРОТЯГОМ ТРИВАЛОГО ЧАСУ?

Гарне питання, але якщо гості вийшли на танцпол — то це завдання кавер групи номер один, адже навіщо тоді наймати музикантів і співаків на весілля (корпоратив). Ми провели велику кількість весіль, днів народження, банкетів, корпоративів і тому у нас сформувалося гарне почуття про те, яку пісню заспівати, щоб підняти людей до танців. Після того як гості «пустилися в танок» кожна наступна композиція кавер бенду змінюється іншою, таким чином немає так званого «мертвого повітря» між піснями, поступово створюючи енергію від однієї пісні до іншої.

В ЯКИХ МІСТАХ ВИ ПРАЦЮЄТЕ?

Частіше музиканти групи виступають на весіллі в Києві, Львові, Одесі. Але ми завжди готові вирушити до Вас в мандрівку по Україні чи закордон. Всі детальні умови дивіться в побутовому Райдері.

Оригінальний, різноманітний вокальний і інструментальний репертуар. За вашим бажанням прозвучать улюблені композиції (за попередніми заявками)
Високий професійний рівень
Пунктуальність і професійна
організація роботи
Вміння працювати в різних форматах
(фонова музика чи Lounge, дискотека,
концертні виступи)
Гнучкі умови наявності
звукової та світлової апаратури
Можливість особистих зустрічей і обговорення
умов нашої роботи (або Skype)
Гарантована обов’язкова домовленість у відносинах з кожним клієнтом: бронювання дати заходу і укладання договору
Завчасне прибуття кавер групи
 • Pislya-garnogo-vesіllya-Denisa-ta-Oksani-kaver-gruppі-Chocolate-zahotіlos`-obіjnyatisya-adzhe-koli-garno-to-garno-Uman`-2018
  ПІСЛЯ ГАРНОГО ВЕСІЛЛЯ ДЕНИСА ТА ОКСАНИ КАВЕР ГРУПІ CHOCOЛАТЕ СХОТІЛОСЬ ОБІЙНЯТИСЬ. АДЖЕ КОЛИ ГАРНО, ТО ГАРНО. УМАНЬ.2018
 • Zazhigatel`nye-pesni-perekhodili-v-medlennye-dushevnye-melodii-duehta-Chocolate-na svad`be-v-restorane-Kyiv-Hol-leto-2018-Kiev
  ЗАПАЛЬНІ ПІСНІ ПЕРЕХОДИЛИ В ПОВІЛЬНІ ДУШЕВНІ МЕЛОДІЇ ДУЕТУ CHOCOLATE НА ВЕСІЛЛІ В РЕСТОРАНІ КИЇВ ХОЛ ЛІТО 2018 KИЇВ
 • Sovmestnaya-pesnya-muzykantov-gruppy-s-gostyami-na-svad`be-Alekseya-i-Aleksandry-ehto-byla-Letyashchej-pohodkoj-restoran-Tripol`e-6-iyulya-2018
  СПІЛЬНА ПІСНЯ МУЗИКАНТІВ ГУРТУ CHOCOLATE З ГОСТЯМИ НА ВЕСІЛЛІ ОЛЕКСІЯ І ОЛЕКСАНДРИ. ЦЕ БУЛА "ЛЕТЯЩЕЙ ПОХОДКОЙ". РЕСТОРАН ТРИПІЛЛЯ. 6 ЧЕРВНЯ 2018
 • V-nachale-vechera-pervye-gosti-pustilis`-v-tanec-s-muzykantami-gruppy-CHOCOLATE-na-svad`be-v-restorane-Chumackij-shlyah-12-avgusta-2018
  З ПОЧАТКУ ВЕЧОРА ПЕРШІ ГОСТІ ПІШЛИ В ПЛЯС З МУЗИКАНТАМИ ГУРТУ CHOCOLATE НА ВЕСІЛЛІ В РЕСТОРАНІ ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ. 12 СЕРПНЯ 2018
 • Sovmestnoe-foto-gruppy-Chocolate-s-molodozhenami-Lizi-i-Maksimom-s-ih-druz_yami-restoran-Sobi-klab-15-sentyabrya-2018
  СПІЛЬНЕ ФОТО ГУРТУ CHOCOLATE З МОЛОДЯТАМИ ЛІЗОЮ І МАКСИМОМ З ЇХ ДРУЗЯМИ У ЯКИХ МУЗИКАНТИ ТЕЖ БУЛИ ГОЛОВНОЮ МУЗИЧНОЮ ПЕРСОНОЮ НА ЇХ ВЕСІЛЛІ. РЕСТОРАН SOBI CLUB. 15 ВЕРЕСНЯ 2018
 • Posle-burnoj-svad`by-Mar`yany-i-Andreya-c-muzykantami-na-svad`be-vo-L`vove-restoran-Drevnij-Grad-28-iyulya-2018
  ПІСЛЯ БУРХЛИВОГО ВЕСІЛЛЯ МАР'ЯНИ ТА АНДРІЯ З МУЗИКАНТАМИ НА ВЕСІЛЛІ У ЛЬВОВІ. РЕСТОРАН ДРЕВНІЙ ГРАД. 28 ЛИПНЯ 2018
 • Vyezdnaya-ceremoniya-pod-zhivuyu-muzyku-saksofonista-kaver-gruppy-AlexMusic-srazu-prevlekla-vnimanie-gostej-15-iyulya-2018
  ВИЇЗНА ЦЕРЕМОНІЯ ПІД ЖИВУ МУЗИКУ САКСОФОНІСТА КАВЕР ГРУПИ AlexMusic ОДРАЗУ ПРИВЕРНУЛА УВАГУ ГОСТЕЙ. 15 ЛИПНЯ 2018
 • Muzykanty-na-svad`be-ispolnyayut-mega-populyarnyj-hit-Monatika-VitaminD-na-torzhestve-v-restorane-Kiev-2018
  МУЗИКАНТИ НА ВЕСІЛЛІ ВИКОНУЮТЬ МЕГА ПОПУЛЯРНИЙ ХІТ МОНАТІКА VitaminD НА УРОЧИСТОСТЯХ У РЕСТОРАНІ KIDEV 2018
 • Prekrasnaya-internacional_naya-svad`ba-Marty-i-Riharda-pod-muzykal_noe-soprovozhdenie-svad_by-v-restorane-Pasazh-Gentenberg-2-avgusta-2017
  (Ru) ПРЕКРАСНАЯ ИНТЕРНАЦИОНАЛЬНАЯ СВАДЬБА МАРТЫ И РИХАРДА ПОД МУЗЫКАЛЬНОЕ СОПРОВОЖДЕНИЕ В РЕСТОРАНЕ Pasazh Gentenberg 2 АВГУСТА 2017
 • Kaver-bend-Chocolate-music-na-prazdnike-Anastasii-i-Egora-02-09-2017-v-restorane-Naturalist-Kiev
  КАВЕР БЕНД CHOCOLATE НА СВЯТІ АНАСТАСІЇ ТА ЄГОРА 02.09.2017 В РЕСТОРАНІ НАТУРАЛІСТ. КИЇВ
 • Zvezdnyj-dueht-gruppy-CHOCOLATE-Kiev-na-scene-svad`by-v-gorode-Kyiv-2018
  ЗІРКОВИЙ ДУЕТ ГРУПИ CHOCOLATE НА СЦЕНІ ВЕСІЛЛЯ У МІСТІ КИЇВ 2018
 • Svad`ba-Antona-i-Poliny-pod-zvuki-gruppy-CHOCOLATE-9-iyulya-2018-Kiev
  ВЕСІЛЛЯ АНТОНА І ПОЛІНИ ПІД ЗВУКИ ГРУПИ CHOCOLATE 9 ЛИПНЯ 2018 КИЇВ
 • Vystuplenie-kaverbenda-Chocolate-na-mega-svad`be-Igorya-i-Dar`i-v restorane-Sobi-klab-22-sentyabrya-2017-Vyshgorod
  ВИСТУП КАВЕР БЕНДУ CHOCOLATE НА МЕГАВЕСІЛЛІ ІГОРЯ ТА ДАР'Ї В РЕСТОРАНІ SOBI CLUB 22 ВЕРЕСНЯ 2017. ВИШГОРОД
 • Muzykalnoe-soprovozhdenie-svad`by-Iriny-i-Nikolaja-sovmestno-s-ivent-kompaniej-LiMashi-Event-Agency-28-nojabrja-2017
  МУЗИЧНИЙ СУПРОВІД ВЕСІЛЛЯ ІРИНИ І МИКОЛИ СПІЛЬНО З ІВЕНТ КОМПАНІЄЮ LiMashi Event Agency 28 ЛИСТОПАДА 2017
 • Sovmestnoe-foto-posle-vyezdnoj-ceremonii-pod-zvuki-saksofonista-Kiev-na-svad`be-1-iyunya-2018
  СПІЛЬНЕ ФОТО ПІСЛЯ ВИЇЗНОЇ ЦЕРЕМОНІЇ ПІД ЗВУКИ САКСОФОНІСТА НА ВЕСІЛЛІ 1 ЧЕРВНЯ 2018 КИЇВ

CHOCOLATE MUSIC

ВIДЕО
ЗАПРОСИТИ
 • КАВЕР ГРУПА CHOCOLATE ПРЕДСТАВИЛА ВЛАСНЕ ПРОМО 2019 У 4К UHD (Ua & Ru music)
 • СУЧАСНА ТАНЦЮВАЛЬНА ВЕСІЛЬНА МУЗИКА У ВИКОНАННІ КАВЕР ГРУПИ CHOCOLATE MUSIC
 • КАВЕР БЕНД CHOCOLATE З ІНОЗЕМНИМ РЕПЕРТУАРОМ В ОРИГІНАЛЬНИХ АРАНЖИРОВКАХ ГРУПИ 2019
 • julija-boroznenko-ispolnjaet-kaver-skrjabin-spi-sobi-sama-golos-krainy-7-sezon-2017
  ЮЛІЯ БОРОЗНЕНКО ВИКОНУЄ КАВЕР ГУРТУ СКРЯБІН "СПИ СОБІ САМА". ГОЛОС КРАЇНИ. 7 СЕЗОН. 2017

КОНТАКТИ

Ваше ім'я *

Ваш Email *

Ваше повідомлення